Tai mes padarysime už JUS

Ekspertai teigia, kad Jūs negalite susitelkti daugiau, negu vienai užduočiai.

Kodėl mes?

Mūsų paslaugos - profesionalios, atitinkančios šiai sričiai keliamus griežtus reikalavimus ir standartus. Mūsų privalumas - kokybė, patikimumas, visiška atsakomybė už mūsų suteiktas paslaugas, mūsų klientų atstovavimas valstybinių institucijų patikrinimų metu ir pan. Tvarkydami Jūsų buhalterinę apskaitą, atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti kliento nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo, ar nevykdymo, įmonė yra apdraudusi savo verslo riziką. Mūsų paslaugų tarifai konkurencingi, maža to, nėra aukštesni už samdyto individualaus buhalterio, su daug mažesne atsakomybe, atlyginimą. Jūs sutaupote  socialinio draudimo mokesčius, išlaidas darbo vietos organizavimui, tai yra kompiuteriui, buhalterinei programai, faktiškai darbo vietai (baldams), bei kitoms darbo priemonėms, nereikia rūpintis buhalterio atostogomis, skatinimo priemonėmis, kvalifikacijos kėlimu, apmokymu, darbų sauga, bei kitomis būtinomis darbą užtikrinančiomis priemonėmis.

Buhalterinę apskaitą tvarkome su buhalterine programa „Būtent“. Programą kiekvienam klientui įsigyjame savomis lėšomis.

Bendradarbiaujame su UAB „Statuto“ ruošiant įmonės darbų saugos dokumentus.

 

Jūs galite mums patikėti:

 • Buhalterinės apskaitos tvarkymą

  Teikiame buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Vidutinėms ir mažoms įmonėms apskaita tvarkoma pilnai, jums nereikia samdytis daugiau jokio specialisto. Mūsų klientams rašome raštus, sudarom darbo sutartis, pagal pageidavimą tvarkome akcijų apskaitą, ruošiame dokumentus registrų centrui (direktoriaus keitimas, akcininkų keitimas, įstatinio kapitalo mažinimas, didinimas ir pan.).

 • Buhalterinės apskaitos atstatymą

  Sutvarkysime net ir labai apleistą, ar netvarkingai vestą buhalterinę apskaitą. Kai mes sutvarkysime Jūsų įmonės apskaitą, Jūs tiksliai žinosite, kad apskaita vedama pagal visus normatyvus ir LR įstatymus, maža to, per kelias minutes galėsite gauti bet kokią Jums reikalingą informaciją apie įmonės veiklos  rezultatus(apyvartą, pelną, mokėtinus ar gražintinus mokesčius ir pan.), su darbo užmokesčiu susijusią informaciją(darbuotojų atlyginimus, mokamus mokesčius, bei socialinio draudimo įmokas, darbo valandų apskaitą ir pan.) Galėsite per kelias minutes sužinoti, kiek kas Jums yra skolingas, o kam sumokėti turėtumėte Jūs ir t.t.

 • Įmonių steigimą ar pertvarkymą

  Mes sutvarkysime visus dokumentus susijusius su įmonės steigimu ar pertvarkymu. Paruošime dokumentus ir  suderinsime detales su notaru. Jums tereikės sugalvoti pavadinimą, suformuoti įstatinį kapitalą ir sutartu laiku nuvykti pas notarą, pasirašyti dokumentų.

 • Vidinį auditą

  Dažnai įmonių vadovams kyla nuojauta, kad įmonės, kuriai jie vadovauja dokumentuose, vyrauja netvarka, tačiau patys, neturėdami atitinkamo išsilavinimo ir patirties, vadovai negali to nei patvirtinti, nei paneigti. Štai čia mes galime Jums padėti. Atvyksime pas Jus, išanalizuosime Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą. Pateiksime pažymą su nurodytais trūkumais, arba išvadomis, kad jų nėra. Tada Jūs tiksliai žinosite, ar turite dėl ko nerimauti, ir kaip tai ištaisyti.