D.U.K.Dažniausiai Užduodami Klausimai

Užduoti klausimai veda į atsakymus - kuo geresnį klausimą užduosite, tuo geresnį atsakymą gausite.

1. Kodėl verta rinktis UAB Z139???

Mūsų paslaugas verta rinktis nes:
Mes išmanome tai, ką darome -  esame savo srities profesionalai.
Mūsų specialistai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.
Bendradarbiaujame su teisininkais, notarais ar bankroto administratoriais.
Buhalteriją vedame išskirtinai tvarkingai ir nepriekaištingai.
Tai Jums kainuos pigiau, negu geras samdomas buhalteris.

2. Kokią atsakomybę nešate už savo atliktą darbą?

Mūsų privalumas - kokybė, patikimumas, visiška atsakomybė už mūsų suteiktas paslaugas, mūsų klientų atstovavimas valstybinių institucijų patikrinimų metu ir pan. Tvarkydami Jūsų buhalterinę apskaitą, atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti kliento nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo ar nevykdymo, įmonė yra apdraudusi savo verslo riziką.

3.Kokius pranašumus turi buhalterinės apskaitos įmonė prieš samdomą buhalterį?

Jums verta tvarkytis buhalterinę apskaita pas mus nes, mūsų paslaugų tarifai konkurencingi, maža to, nėra aukštesni už samdyto individualaus buhalterio, su daug mažesne atsakomybe, atlyginimą. Jūs sutaupote  socialinio draudimo mokesčius, išlaidas darbo vietos organizavimui, tai yra kompiuteriui, buhalterinei programai, faktiškai darbo vietai (baldams), bei kitoms darbo priemonėms, nereikia rūpintis buhalterio atostogomis, skatinimo priemonėmis, kvalifikacijos kėlimu, apmokymu, darbų sauga, bei kitomis būtinomis darbą užtikrinančiomis priemonėmis.

Buhalterinę apskaitą tvarkome su buhalterine programa „Būtent“. Tai viena efektyviausių, šiuo metu esančių rinkoje, buhalterinės apskaitos vedimo programų. Todėl mūsų vedama apskaita visuomet bus tvarkinga, jokie duomenys nepasimes, o reikiamą informaciją gausite vos per kelias minutes.

Programą kiekvienam klientui įsigyjame savomis lėšomis.

4.Ką man reikėtų daryti, norint pradėti tvarkytis apskaitą pas Jus?

 

Beveik nieko..

Jums tereikia:

1. Susisiekti su mumis.

2. Atvykti į susitikimą sutartu laiku ir aptarti bendradarbiavimo sąlygas, bei Jūsų pageidavimus.

3. Atvežti įmonės dokumentus ir pasirašyti mūsų parengtą apskaitos paslaugų teikimo sutartį.

5.Kuo dar esate pranašesni už kitus?

Turime ilgametę buhalterinės apskaitos darbo ir verslo patirtį, todėl lengviau suprantame klientų poreikius, bei pageidavimus. Suprantame, kad Lietuvoje, verslas nėra lengvas gyvenimo kelias, todėl visada esame pasirengę padėti ir pasidalinti savo patirtimi. Jūs bet kada galėsite pasikonsultuoti ar pasitarti priimant sprendimus ir tai Jums nieko nekainuos. Bendradarbiaujame su daugybe įmonių ir institucijų, todėl galime Jums padėti išspręsti įvairias problemas ar užduotis.

Glaudžiai bendradarbiaujame su notarais, teisininkais, darbo saugos specialistais ar bankroto administratoriais, todėl dažnai galime sutrumpinti Jūsų kelią iki norimo rezultato.